Skip navigation

IBS Technics GmbH

 

Mobilní protipovodňová ochrana, zadržení požární vody, napájení vodou, bezskříňové armatury, vnitropodniková přeprava zboží - IBS Technics GmbH si v uplynulých 20 rocích vytvořila v mnoha segmentech hospodářství vynikající renomé.

Mobilní protipovodňové stěny chrání lidi od Velké Británie až po Maďarsko, od Thajska až po Spojené státy. Naši zákazníci důvěřují produktům IBS. Důvěra, na kterou jsme hrdí. Důvěra, která nás žene dál k tomu, abychom neustále vylepšovali naše protipovodňové bariéry - pro Vaši ochranu.

Hradítka, regulační hradítka, havarijní uzávěr, teleskopická hradítka, hradidlové uzávěry - bezskříňové armatury společnosti IBS jsou známy na celém světě pro jejich individuální schopnost přizpůsobení a díky vysoké kvalitě. Bez ohledu na to, zda ve Francii nebo v Saúdské Arábii - dodržíme náš slib: Splníme veškeré běžné standardy kvality. Ale ještě radši stanovujeme nějaké.

Máte otázky k našim produktům - těšíme se na Vaše poptávky a rádi Vás budeme informovat o kompletní paletě produktů našeho podniku. Prostě nám zavolejte - nebo ještě lépe: Napište nám e-mailem. My se u Vás co nejrychleji ohlásíme.