Skip navigation

Ochrana dat


IBS Technics GmbH by chtěla podpořit důvěru uživatelů k webovým stránkám a zveřejňuje z tohoto důvodu zacházení s osobními daty. Následně se dozvíte, které informace se shromažďují a jak se s těmito postupuje.

Vysvětlení k ochraně dat
Můžete v běžném případě vyvolávat veškeré internetové stránky firmy PBS Technics s.r.o., aniž byste museli činit nějaké údaje o Vaší osobě. Pokud bude v ojedinělém případě požadováno Vaše jméno, Vaše adresa nebo jiná osobní data, tak budete na to předem upozorněni. Vaše osobní uživatelská data se používají pro to, aby servis firmy PBS Technics s.r.o. byl pro Vás uspořádán co možná nejpříjemnější a aby se zlepšila jeho kvalita.

Pokud se rozhodnete, že firmě PBS Technics s.r.o. předáte osobní data po internetu, aby např. mohla být vyřízena korespondence nebo provedena objednávka, tak se bude s těmito daty zacházet pečlivě podle přísných nařízení Spolkového zákona o ochraně dat (BDSG).

Vyvoláním internetové stránky obdrží firma IBS Technics GmbH uživatelská data, která budou pro účely zajištění uložena do paměti, a která možná dovolí identifikaci (například IP adresa, datum, čas a prohlížené stránky). Tato data budou vyhodnocena firmou PBS Technics s.r.o., aby se seznámila s chováním uživatelů, a aby vytvořila statistiky. Přitom budou u veškerých opatřeních respektovány vysoké bezpečnostní standardy zákona o ochraně dat telekomunikačních služeb (TDDSG) a vyhlášky o ochraně dat pro telekomunikační podniky (TDSV). Neuskuteční se žádné osobní zužitkování. Statistické vyhodnocení anonymizovaných datových záznamů zůstává vyhrazeno.

Další informace na téma ochrana dat v Německé spolkové republice najdete zde: www.bfd.bund.de

Předávání osobních informací třetím
Pokud by měly být v rámci zpracování dat zakázky předány data poskytovatelům služeb, tak jsou tito vázáni Spolkovým zákonem o ochraně dat BDSG, jinými zákonnými předpisy a smluvně ochranou osobních údajů Privacy Policy firmy PBS Technics s.r.o. Pokud PBS Technics s.r.o. je k tomu zavázána zákonem nebo soudním rozhodnutím, předá Vaše data v požadovaném rozsahu dál místům, která jsou oprávněna k obdržení těchto informací.

Pro jiné účely nepředá PBS Technics s.r.o. Vaše data dál třetím bez Vašeho výslovného souhlasu.